Taniec mamy z dzieckiem w chuście

BABY&MAMA DANCE INTENSIVE
ZAJĘCIA DLA MAM – TANIEC Z DZIECKIEM W CHUŚCIE.Od niedawna jesteś mamą, co oznacza, że cały Twój świat kręci się wokół małej istoty, która zdominowała życie Twoje i Twoich najbliższych. Potrzebujesz kontaktu z innymi mamami? Chcesz zwiększyć swoją aktywność fizyczną i wrócić do formy sprzed ciąży, a jednocześnie nie tracić kontaktu z maluszkiem? Zapomniałaś, że mama to także KOBIETA? Dołącz do nas i zapisz się na zajęcia Taniec z dzieckiem w chuście.


dla kogo: Mamy z dziećmi

kiedy:  zajęcia raz w tygodniu (poniedziałki) w godzinach 10.00 – 11.15 (45 minut zajęć i 30 minut przygotowania w tym możliwe przewijanie, karmienie oraz chustowanie) 

pierwsze zajęcia - zbieramy grupę. Jak będzie Was przynajmnije 5 to stratujemy

gdzie: Sala na dole Żłobek Bajkowo, ul.Sienkiewicza 17 w Opolu

instruktor: Anna Tarka, dyplomowany instruktor tańca,13 lat doświadczenia w pracy z dziećmi

zapisy: mailowo na biurodanceintensive@gmail.com w temacie: "chusty-imię i nazwisko". w treści proszę podać dane: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, wiek dziecka

cena:

pojedyncze wejście 25 zł.

za zajęcia można płacić na konto  dane podane są w zakładce kontakt -  konto 

chusty i nosidła miękkie: tak, we własnym zakresie

Taniec w Chustach


Zajęcia przeznaczone są dla mam, które noszą swoje dzieci w chuście.

Właściwie zawiązana chusta zapewni dziecku bezpieczeństwo i bliskość z mamą, a jej samej swobodę ruchów podczas zajęć tanecznych. Przebiegać one będą w rytm melodyjnej i kołyszącej muzyki.
 

 

Kontakt z muzyką od najwcześniejszych miesięcy życia dziecka ma ogromne znaczenie w dalszym jego rozwoju emocjonalnym. Badania naukowe, potwierdziły, że muzyka stymuluje rozwój ruchowy, pamięć aktywną i wyobraźnię dziecka. Ciepło, bliski kontakt z mamą i kołyszące ruchy pozwolą maluszkom wrócić do wrażeń z życia płodowego, dzięki czemu będą zrelaksowane i spokojne. Taniec z przytuloną córeczką lub synkiem to wyjątkowy sposób na budowanie pięknej więzi oraz pogłębianie bliskości między mamą i dzieckiem. Z kolei nauka kroków tanecznych sprzyjać będzie zwiększeniu koordynacji i płynności w ruchu, stopniowej utracie zbędnych kilogramów i poprawie samopoczucia mam biorących udział w zajęciach. Pozwoli im także odzyskać kobiecość, nieco zapomnianą i mniej ważną w pierwszym okresie opieki nad dzieckiem. Przypomni, że szczęśliwa mama to przede wszystkim mama akceptująca siebie, świadoma swoich atutów i potrzeb, wśród których jest też miejsce na realizację pasji i bycie kobietą. 

Pierwsze zajęcia w Opolu z tańca z dzieckiem w Chuście  odbyły się w roku 2016 i były prowadzone przez Annę Tarka

Anna Tarka

Instruktor

 

Jestem z wykształcenia psychologiem społecznym oraz instruktorem tańca  z 13 letnim stażem, Mamą dwójki dzieci w wieku 5 lat i 7 lat, praktykowałam noszenie w chuście, coachem, promotorką empatycznego rodzicielstwa opartego na relacji i komunikacji.

Od 13 lat realizuję zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych. Posiadam dyplom Instruktora Tańca Jazzowego (uzyskany po 2 letnim kursie, który odbył się w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, Ministerstwo Kultury i Sztuki). Jestem z wykształcenia Psychologiem oraz dodatkowo ukończyłam szkolenia z zakresu Coachingu w Coaching House w Katowicach. Na dzień dzisiejszy prowadzę własną działalność gospodarczą Dance Intensive, szkołę tańca.