Sukcesy - trener - Anna Tarka

Sukcesy jako trener - Anna Tarka


2009 


Krajowe Mistrzostwa IDO w Tańcach Par – Wołomin


  • Złoto Formacja Rueda de Casino w kategorii Dzieci do lat 11
  • Złoto Salsa Pary - kategoria do lat 11– Rafał Artymiak i Natalia Kawa
  • Srebro Salsa Pary w kategorii do lat 11 – Kuba Warsitz & Anna Wróbel
  • Brąz: Salsa Shine Solo Dziewczynki do lat 11 - Martyna Sadowska – „Everything I can have”
  • Brąz: Salsa Pary - kategoria do lat 11– Mateusz Głowacki i Martyna Sadowska
  • Brąz: Salsa Pary - kategoria 12-15 lat – Adam Szmuc i Martyna Wójcik
  • Brąz: Salsa Shine Solo Dziewcząt - kategoria dziewczynki do lat 11 - Anna Wróbel – „Rapada”


Mistrzostwa Świata IDO w Tańcach Par - World Latino Festiwal - Liberec/Republika Czeska 2009


  • Brąz: Salsa Pary w kategorii do lat 11 - Rafał Artymiak & Natalia Kawa
  • Finał: 4 miejsce - Salsa Pary w kategorii do lat 11  – Jakub Warsitz i Anna Wróbel
  • Finał: 5 miejsce - Latin Show Team Formation - kategoria do lat 11 – „Atrapado”
  • Finał: 5 miejsce - Salsa Pary w kategorii do lat 11 - Rafał Artymiak i Natalia Kawa
  • Finał: 6 miejsce - Latin Show Solo - kategoria do lat 11 – Anna Wróbel - „Flintstones”
  • Finał: 6 miejsce - Salsa Pary w kategorii do lat 11 – Marcin Kurek i Julia Kaśków
  • 9 miejsce - Salsa Pary w kategorii do lat 11 – Michał Wysocki i Irmina Czerepak


2010


Krajowe Mistrzostwa IDO w Tańcach Par - Tarnowo Podgórne - 2010


  • Złoto Formacja  Juniorska Rueda de Casino pt.”Sacala, Sacala”
  • Złoto Formacja Rueda de Casino w kategorii Dzieci do lat 11
  • Złoto Salsa Pary - kategoria do lat 11– Rafał Artymiak i Natalia Kawa
  • Złoto Salsa Shine Solo Dziewcząt - kategoria dziewczynki do lat 11 - Natalia Kawa
  • Srebro: Salsa Pary w kategorii do lat 11 – Michał Wysocki i Irmina Czerepak
  • Srebro: Salsa Shine Solo Dziewcząt w kategorii do lat 11 - Irmina Czerepak
  • Srebro: Salsa Pary w kategorii 12-15 lat  –  Mateusz Głowacki i Anna Wróbel
  • Srebro: Salsa Shine Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat –  Judyta Pakulska


Mistrzostwa Świata IDO w Tańcach Par - World Latino Festiwal - Liberec/Republika Czeska 2010


  • Złoto: Formacja Rueda de Casino w kategorii 12-15 lat


Krajowe Mistrzostwa IDO w Tańcach Par - 2 kwietnia 2011 - Lublin



  • Złoto: Salsa Pary - w kategoria do lat 11 - Irmina Czerepak & Michał Wysocki
  • Złoto: Salsa Shine Solo Dziewcząt - kategoria dziewczynki do lat 11 - Irmina Czerepak
  • Złoto: Formacja  Juniorska Rueda de Casino pt.”Zoom Zoom” 
  • Srebro: Salsa Pary w kategorii 12-15 lat – Natalia Kawa & Rafał Artymaik 
  • Srebro: Salsa Shine Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat - Natalia Kawa
  • Brąz: Salsa Pary w kategorii 12-15 lat  –  Mateusz Głowacki i Anna Wróbel
  • Brąz: Salsa Shine Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat –  Judyta Pakulska 
  • Brąz: Latin Show Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat –  Andżelika Toczek - choreografia pt. "Reina de la Calle" 
  • Finał: 4 miejsce - Salsa Shine Solo Kobiet –  Izabela Kowalska
  • Finał: 4 miejsce - Salsa Pary kat. 12-15 lat - Julia Kaśków & Marcin Kurek


Mistrzostwa Świata IDO w Tańcach Par - World Latino Festiwal - Liberec/Republika Czeska 2011


  • Złoto: Formacja  Juniorska Rueda de Casino pt.”Zoom Zoom”
  • Finał: 4 miejsce - Salsa Pary kat. do lat 11 –  Irmina Czerepak & Michał Wysocki
  • Finał: 5 miejsce - Latin Show Solo Dziewcząt kat. 12-15 lat – Judyta Pakulska – „Hunter”
  • 8 miejsce w kategorii Latin Show Duo Juniors – Julia Kaśków & Natalia Kawa – „Crazy”
  • 11 miejsce w kategorii Salsa  Couple Juniors – Natalia Kawa & Rafał Artymiak – Quiero Salsa
  • 13 miejsce w kategorii Salsa Couple Juniors – Marcin Kurek & Julia Kaśków
  • 14 miejsce w kategorii Latin Show Solos Childres – Irmina Czerepak - „Cindirella”
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Couple Juniors – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki
  • 19 miejsce w kategorii Latin Show Solo Female Juniors  - Anna Wróbel – „Waitress”
  • 31 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniors – Natalia Kawa – „Trip”
  • 31 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniors – Julia Kaśków - „Maid”


2012


Krajowe Mistrzostwa Polski w Tańcach Par – Jędrzejów 2012



  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Juniorzy – Formacja Salsa Loca Junior
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Latin Show Juniorzy – Formacja Salsa Loca Junior – „Another Day” 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Salsa  Pary – Natalia Kawa & Rafał Artymiak – Quiero Salsa
  • Srebro: Wicemistrzynie Polski w kategorii Latin Show Duet – Julia Kaśków & Natalia Kawa – „Crazy” 
  • Srebro: Wicemistrze Polski w kategorii Salsa w parach – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki 
  • Brąz: II Wicemistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Dorośli – Formacja Salsa Loca 
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Salsa w parach – Julia Kaśków & Marcin Kurek 
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki - Anna Wróbel – „Waitress” 
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Latin Show Duet – Ewelina Barabasz & Zuzanna Wołoszyn – „Mimy” 
  • 8-10/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Natalia Kawa – improwizacja 
  • 9-11/17  miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki – Judyta Pakulska – „Hunter” 
  • 9-11/17  miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki – Natalia Kawa – „Trip” 
  • 11-12/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Judyta Pakulska – improwizacja 
  • 13-15/17 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki – Julia Kaśków - „Maid” 
  • 15-19/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Anna Wróbel – improwizacja
  • 15-19/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Julia Kaśków - improwizacja 
  • 15-19/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Ola Domerecka - improwizacja 


Mistrzostwa Świata w Tańcach Par - 1-4 listopad 2012 – Liberec/ Republika Czeska



  • Finał: 4 miejsce w kategorii Latin Show Solo Female Juniors – Judyta Pakulska – „Hunter”
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Judyta Pakulska
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Rueda de Casino Adults – Formacja Salsa Loca Junior – improwizacja 
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Latin Show Juniors Formation – Formacja Salsa Loca Junior – „Another Day” 
  • Finał: 6 miejsce w kategorii Latin Show Duo – Julia Kaśków & Natalia Kawa – „Crazy” 
  • 8 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo Adults – Judyta Pakulska & Izabela Kowalska
  • 8 miejsce w kategorii Salsa  Couple Juniors – Natalia Kawa & Rafał Artymiak – Quiero Salsa
  • 10 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo Juniors – Julia Kaśków i Natalia Kawa 
  • 18 miejsce w kategorii Salsa Couple – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki 
  • 22 miejsce w kategorii Salsa Couple – Marcin Kurek & Julia Kaśków 
  • 23 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Julia Kaśków 
  • 23 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Natalia Kawa 
  • 27 miejsce w kategorii Latin Show Duo \Adults – Ewelina Barabasz & Zuzanna Wołoszyn – „Mimy” 
  • 28 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Adults – Izabela Kowalska 
  • 31 miejsce w kategorii Salsa  Couple Adults – Judyta Pakulska & Marcin Baczkur 
  • 33 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Aleksandra Domerecka 
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Agnieszka Siwiec 
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Magdalena Sobczak 


2013


Krajowe Mistrzostwa IDO  w Tańcach Par - Zagnańsk



  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Juniorzy – Formacja Salsa Loca Junior – improwizacja 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach Juniorzy – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach Juniorzy – Natalia Kawa & Marcin Kurek 
  • Brąz: II Wicemistrzynie Polski w kategorii Latin Show Duo Juniorzy – Natalia Kawa & Julia Kaśków 
  • Finał: 6 miejsce w kategorii Salsa Shine Duety Juniorzy – Julia Kaśków & Natalia Kawa 
  • 8 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo dziewczynki - Paulina Piekarz – debiut 
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki - Judyta Pakulska 
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Pary Dorośli - Adam Szmuc & Judyta Pakulska
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Pary Dorośli - Marcin Baczkur & Julia Kaśków 
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki - Anna Wróbel 
  • 16 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki - Julia Kaśków 
  • 21 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki - Natalia Kawa 
  • 22 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Kobiety – Aleksandra Domerecka
  • 27 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki - Magdalena Sobczak 


2013-2017 przerwa związana z okresem macierzyńskim.


2017


Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par, Synchrodance - 18-19 luty 2017 - Zagnańsk


  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Caribbean Dances Pary do lat 11- Grygierczyk Jacek, Partyka Julia 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Bachata pary do lat 11- Grygierczyk Jacek, Partyka Julia 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Salsa pary do lat 11- Grygierczyk Jacek, Partyka Julia 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Merengue pary do lat 11- Grygierczyk Jacek, Partyka Julia  
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Bachata pary 12-15 lat- Nozdryn-Płotnicki Rafał, Kozioł Martyna 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Salsa pary 12-15 lat- Nozdryn-Płotnicki Rafał, Kozioł Martyna 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii  Merengue pary 12-15 lat- Bednarski Marcel, Nozdryn-Płotnicka Joanna 
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii  Salsa pary do lat 11- Nozdryn-Płotnicka Anna, Szejner Aleksander 
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue pary do lat 11- Nozdryn-Płotnicka Anna, Szejner Aleksander 
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii  Salsa pary 12-15 lat- Bednarski Marcel, Nozdryn-Płotnicka Joanna 
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii  Merengue pary 12-15 lat- Nozdryn-Płotnicki Rafał, Kozioł Martyna 
  • Srebro: Wicemistrzynie Polski w kategorii Salsa Shines Duo dziewczęta powyżej 16 lat – Judyta Pakulska, Kawa Natalia
  • Brąz: II Wicemistrzyni Polski w kategorii Salsa Shines dziewczęta do lat 11 -Nozdryn-Płotnicka Joanna
  • Brąz: II Wicemistrzowie Polski w kategorii  Bachata pary 12-15 lat- Bednarski Marcel, Nozdryn-Płotnicka Joanna
  • Brąz: II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Shines Duety do lat 11 - Nozdryn-Płotnicka Anna, Nozdryn-Płotnicka Joanna 
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta do lat 11 - Partyka Julia 
  • Finał: 6 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta powyżej 16 lat – Kawa Natalia
  • Finał: 7 miejsce w kategorii Caribbean Show dziewczęta do lat 11 - Partyka Julia, "Łowca"
  • Finał: 7 miejsce w kategorii Salsa Shines Duety - Lelińska Luiza, Prus Oliwia  
  • 10 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta 12-15 lat - Piekarz Paulina 
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta do lat 11 - Nozdryn-Płotnicka Anna 
  • 20 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta do lat 11 - Kozioł Martyna 
  • 33 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta 12-15 lat - Artymiak Maria  
  • 33 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta 12-15 lat - Lelińska Luiza 
  • 37 miejsce w kategorii Salsa Shines dziewczęta 12-15 lat - Prus Oliwia 


IDO EUROPEAN COUPLE DANCE CHAMPIONSHIPS  "World festival of dance" - 17-19 marca 2017 -  Saint Romain en Gal – France



  • Złoto: Mistrzyni Europy w kategorii Caribbean Show Solo do lat 11 - Julia Partyka - "Hunter" 
  • Złoto: Mistrzowie Europy w kategorii Salsa Pary do lat 11 - Julia Partyka i Jacek Grygierczyk 
  • Złoto: Mistrzowie Europy w kategorii Bachata Pary do lat 11 - Julia Partyka i Jacek Grygierczyk 
  • Złoto: Mistrzowie Europy w kategorii Merengue Pary do lat 11 - Julia Partyka i Jacek Grygierczyk 
  • Złoto: Mistrzynie Europy w kategorii Salsa Shines Duo dziewczęta powyżej 16 lat – Judyta Pakulska, Kawa Natalia
  • Srebro: Wicemistrzowie Europy w kategorii Salsa Pary do lat 11 - Anna Nozdryn-Płotnicka i Aleksander Szejener
  • Srebro: Wicemistrzowie Europy w kategorii Merengue Pary do lat 11 - Anna Nozdryn-Płotnicka i Aleksander Szejener 
  • Srebro: Wicemistrzynie Europy w kategorii Salsa shine Duo do lat 11 - Anna Nozdryn-Płotnicka i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • Brąz:II Wicemistrzyni Europy w kategorii Salsa Shine Solo do lat 11 - Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo do lat 11 - Martyna Kozioł 
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo do lat 11 - Julia Partyka
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo 12-15 lat - Oliwia Prus i Luiza Lelińska 
  • Finał: 7 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo do lat 11 - Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 6 miejsce w kategorii Salsa Pary 12-15 lat - Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 7 miejsce w kategorii Merengue Pary 12-15 lat - Martyna Kozioł i Rafał Nozdryn-Płotnicki 
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Pary 12-15 lat - Martyna Kozioł i Rafał Nozdryn-Płotnicki 
  • 9 miejsce w kategorii Merengue Bachata 12-15 lat - Martyna Kozioł i Rafał Nozdryn-Płotnicki 
  • 10 miejsce w kategorii Bachata Pary 12-15 lat - Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 11 miejsce w kategorii Merengue Pary 12-15 lat - Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 14 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo 12-15 lat - Luiza Lelińska 
  • 14 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo 12-15 lat - Oliwia Prus 
  • 14 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo 12-15 lat - Paulina Piekarz 
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Kobiety powyżej 16 lat - Judyta Pakulska 
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Kobiety powyżej 16 lat - Natalia Kawa 


IDO WORLD COUPLE DANCE CHAMPIONSHIPS - 29-30.09.2017- Telfs/Austria


  • Złoto: Mistrzowie Europy w kategorii Bachata Couple Children – Jacek Grygierczyk i Juli Partyka
  • Złoto: Mistrzowie Europy w kategorii Merengue Couple Children – Jacek Grygierczyk i Juli Partyka
  • Złoto: Mistrzowie Europy w kategorii Salsa  Couple Children – Aleksander Szejner i Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Srebro: Wicemistrzowie Europy w kategorii Salsa Couple Children – Jacek Grygierczyk i Juli Partyka 
  • Srebro: Wicemistrzowie Europy w kategorii Merengue Couple Children – Aleksander Szejner i Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Brąz: II Wicemistrzyni Europy w kategorii Salsa Shines Solos Female Children – Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Duos Children -  – Joanna Nozdryn-Płotnicka  i Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Duos Adults – Natalia Kawa i Judyta Pakulska 
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Shine Duos Juniors -  – Oliwia Prus i Luiza Lelińska
  • 9 miejsce  w kategorii Salsa Shines Solos Female Children – Julia Partyka
  • 13 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos Female Children – Martyna Kozioł 
  • 14 miejsce  w kategorii Salsa Shines Solos Female Adults – Natalia Kawa 
  • 16 miejsce w kategorii Salsa Couple Juniors – Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 17 miejsce  w kategorii Salsa Shines Solos Female Children – Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • 17 miejsce w kategorii Merengue Couple Juniors – Martyna Kozioł i Rafał Nozdryn-Płotnicki 
  • 17 miejsce w kategorii Merengue Couple Juniors – Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  •  18 miejsce w kategorii Bachata Couple Juniors – Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 19 miejsce w kategorii Salsa Couple Juniors – Martyna Kozioł i Rafał Nozdryn-Płotnicki 
  • 20 miejsce w kategorii Bachata Couple Juniors – Martyna Kozioł i Rafał Nozdryn-Płotnicki 
  • 22 miejsce  w kategorii Salsa Shines Solos Female Juniors – Paulina Piekarz 
  • 23 miejsce  w kategorii Salsa Shines Solos Female Juniors – Oliwia Prus 
  • 23 miejsce  w kategorii Salsa Shines Solos Female Juniors – Luiza Lelińska 


IV Opolski Festiwal Tańca - 24-26 listopad 2017 – Opole

Sukcesy z Międzynarodowego Turnieju Tańca IV  Edycji Opolskiego Festiwalu Tańca


  • Złoto: Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 11- –Kozioł Martyna 
  • Złoto: Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Luiza Lelińska
  • Złoto: Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Duety Open 12-15 lat –Lelińska Luiza i Oliwia Prus 
  • Srebro: Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Caribbean Show Solistki 11- –Julia Partyka, „Hunter” 
  • Srebro: Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Duety 11- –Sowa Dominika i Kozioł Agata 
  • Brąz: II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Duety 11- –Kowalczyk Wiktoria i Larska Dominika
  • Brąz: II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Paulina Piekarz
  • Finał: 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Cichocka Hanna
  • Finał: 5 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Oliwia Prus
  • Finał: 6 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 11- –Partyka Julia
  • Finał: 7 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Maja Grygierczyk
  • 8 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Wodausch Lea
  • 9 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Larska Dominika
  • 10 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Kapusta Weronika


Sukcesy z Bitew Tanecznych w trakcie IV edycji Opolskiego Festiwalu Tańca


  • Złoto: Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ – Kawa Natalia– improwizacja 
  • Srebro: Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ – Janiec Martyna– improwizacja 
  • Brąz: II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ - Pakulska Judyta– improwizacja
  • Finał: 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 15- –Anna Nozdryn-Płotnicka– improwizacja 
  • Finał: 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ – Haładus Dominika– improwizacja 


2018


Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par, Synchrodance - 24-25 luty 2018 – Lublin


  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duo – do lat 11 – Julia Partyka & Hanna Cichocka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Caribbean Show Duo – do lat 11 – w choreografii pt.”Dancing in the rain” - Julia Partyka & Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Julia Partyka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Bachata Pary – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Julia Partyka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – do lat 11 – Aleksander Szejner & Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Martyna Kozioł 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Bachata Pary – 12-15 lat – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – 12-15 lat – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • Złoto: Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duo – pow. 16 lat – Judyta Pakulska & Natalia Kawa 
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – do lat 11 – Aleksander Szejner & Anna Nozdryn-Płotnicka
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Julia Partyka
  • Srebro: Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Martyna Kozioł
  • Brąz: II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – 12-15 lat – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • Brąz: II Wicemistrzowie Polski w kategorii Bachata Pary – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Martyna Kozioł
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Juniors – Luiza Lelińska I Oliwia Prus
  • Finał: 5 miejsce w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Juniors - Anna Nozdryn-Płotnicka, Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • Finał: 6 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Joanna Nozdryn-Plotnicka 
  • Finał: 6 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Natalia Kawa 
  • Finał: 7 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Julia Partyka
  • Finał: 7 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Paulina Piekarz 
  • 11 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Hanna Cichocka 
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Luiza Lelińska
  • 16 miejsce w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Juniors – Agata Kozioł i Dominika Sowa 
  • 18 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Oliwia Prus
  • 23 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Martyna Kozioł
  • 35 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Aleksandra Ćwirko 
  • 36 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children –  Weronika Kapusta 
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Maja Grygierczyk
  • 43 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Dominika Larska
  • 50 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Lea Wodausch


PUCHAR POLSKI W TAŃCU NOWOCZESNYM - 14-15.04.2018 – Głogówek


  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Caribbean Show Duos Children Anna Nozdryn-Płotnicka, Julia Partyka "Dancing In The Rain" 
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Bachata  Couple Children  - Jacek Grygierczyk, Julia Partyka
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Merengue Couple Children  - Jacek Grygierczyk, Julia Partyka
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa  Couple Children - Aleksander Szejner, Anna Nozdryn-Płotnicka
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa  Couple  Juniors - Rafał Nozdryn-Płotnicki, Martyna Kozioł 
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children debiuty- Dominika Larska
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Juniors – Luiza Lelińska 
  • Złoto: Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Merengue  Couple - Marcel Bednarski, Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • Srebro: Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children debiuty- Weronika Kapusta
  • Srebro: Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Children – Hanna Cichocka,Julia Partyka 
  • Srebro: Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children – Hanna Cichocka  
  • Srebro: Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa  Couple Children  - Jacek Grygierczyk, Julia Partyka
  • Srebro: Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Juniors – Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • Srebro: Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors -  Luiza Lelińska, Oliwia Prus 
  • Brąz: II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children debiuty- Lea Wodausch
  • Brąz: II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children – Julia Partyka  
  • Brąz: II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Juniors – Martyna Kozioł 
  • Brąz: II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors  - Anna Nozdryn-Płotnicka, Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • Finał: 4 miejsce na Pucharze  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female juniors –Oliwia Prus  
  • Finał: 4 miejsce na Pucharze  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children –Anna Nozdryn-Płotnicka  
  • Finał: 4 miejsce na Pucharze  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors  - Agata Kozioł i Dominika Sowa 


IDO World Couple Dance Championships - 19-21.10.2018 – Białobrzegi


  • Srebro: Wicemistrzynie Świata w kategorii Salsa Shine Duo do lat 11 - Julia Partyka i Hanna Cichocka 
  • Srebro: Wicemistrzowie Świata w kategorii Merengue Pary do lat 11 - Aleksander Szejner i Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • Brąz: II Wicemistrzynie Świata w kategorii Caribbean Show Duo do lat 11 - Julia Partyka i Anna Nozdryn-Płotnicka - "Dancing in the rain" 
  • Finał: 4 miejsce w kategorii Salsa Pary do lat 11 - Aleksander Szejner  i Anna Nozdryn-Płotnicka
  • 10 miejsce w kategorii Merengue Pary 12-15 lat - Rafał Nozdryn-Płotnicki i Martyna Kozioł 
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female do lat 11 - Julia Partyka 
  • 13 miejsce w kategorii Salsa Pary 12-15 lat - Rafał Nozdryn-Płotnicki i Martyna Kozioł 
  • 16 miejsce w kategorii Bachata Pary 12-15 lat - Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 16 miejsce w kategorii Bachata Pary 12-15 lat - Martyna Koziołi i RafałNozdryn-Płotnicki 
  • 17 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female do lat 11 - Anna Nozdryn-Płotnicka 
  • 18 miejsce w kategorii Merengue Pary 12-15 lat - Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 19 mijesce w kategorii Salsa Pary 12-15 lat - Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn-Płotnicka 
  • 20 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo 12-15 lat - Anna Nozdryn-Płotnicka i Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • 20 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo 12-15 lat - Oliwia Prus i Luiza Lelińska 
  • 23 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female do lat 11 - Hanna Cichocka
  • 25 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female pow.16 lat - Paulina Piekarz 
  • 27 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female 12-15 lat - Luiza Lelińska 
  • 31 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female 12-15 lat - Oliwia Prus
  • 47 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female 12-15 lat - Jonna Nozdryn-Płotnicka 
  • 59 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female 12-15 lat - Martyna Kozioł 


Gala Mistrzów PFT - 27.11. - Busko Zdrój

Po raz pierwszy Polska Federacja Tańca zorganizowała konkurs, w którym wyłoniono  najlepszych z najlepszych. Nasze dwie fantastyczne tancerki Natalia Kawa i Judyta Pakulska zakwalifikowały się do konkursu w kategorii Salsa Shine Duety w choreografii Anny Tarki

„Gala Mistrzów Tańca” to konkurs, gdzie do udziału zaproszeni zostają najlepsi z najlepszych tancerzy w Polsce – Tancerze, którzy w 2018 roku zdobyli tytuły Mistrza Polski w najstarszej kategorii wiekowej powyżej 16 lat w różnych stylach: Hip-Hop, Jazz, Modern, Balet, Show-Dance, Disco-Dance


2019


Mistrzostwach Europy w Tańcach Par Wałbrzych 2019 - IDO EUROPEAN COUPLE DANCE CHAMPIONSHIPS


  • Złoto: Salsa Pary – do lat 11- Anna Nozdryn-Płotnicka i Aleksander Szejner 
  • Złoto: Merengue Pary – do lat 11- Anna Nozdryn-Płotnicka i Aleksander Szejner 
  • Srebro: Caribbean Show Duet do lat 11 – Julia Partyka i Anna Nozdryn-Płotnicka – w choreografii „The Painters” 
  • Finał: 6 miejsce ANNA NOZDRYN-PLOTNICKA – Salsa Shine Solo
  • Finał: 6 miejsce JULIA PARTYKA - Dancetitle: FROM ASHES – Caribbean Show Solo children
  • Finał: 7 miejsce OLIWIA PRUS – Salsa Shine Solo Junior
  • Finał: 7 miejsc JULIA PARTYKA – Salsa Shine Solo children
  • Finał: 7 miejsce BEDNARSKI MARCEL / NOZDRYN-PLOTNICKA JOANNA Merengue Pary
  • Finał: 8 miejsce BEDNARSKI MARCEL / NOZDRYN-PLOTNICKA JOANNA bachata pary junior
  • Finał: 8 miejsce BEDNARSKI MARCEL / NOZDRYN-PLOTNICKA JOANNA salsa pary junior
  • 11 miejsce PRUS OLIWIA / LELINSKA LUIZA – Salsa Shine Duo Adults
  • 16 miejsce NOZDRYN-PLOTNICKA ANNA / NOZDRYN-PLOTNICKA JOANNA – Salsa Shine Duo Junior
  • 17 miejsce Paulina Piekarz – Caribbean Show Solo – Sprzątaczka 
  • 18 miejsce PARTYKA JULIA / CICHOCKA HANNA – salsa Shine Duo Junior
  • 20 miejsce LUIZA LELINSKA – Salsa Shine Solo Junior
  • 36 miejsce JOANNA NOZDRYN-PLOTNICKA – Salsa Shine Solo junior
  • 45 HANNA CICHOCKA Salsa Shine Solo junior


w latach styczeń 2009- marzec 2019 miałam przyjemność prowadzić trenersko wspaniałych tancerzy razem z T. Nawrockim. Sukcesy podane powyżej zawierają zarówno choreografie mojego autorstwa jak i T. Nawrockiego. W każdej z powyższych choreografii miałam swój równy wkład trenerski. Dokładne przedstawienie moich choreografii w zakładce "Sukcesy-choreograf- Anna Tarka".


Krajowe Mistrzostwa IDO w Tańcach Par - Ossa kwiecień 2019


  • złoto: 1 miejsce w kategorii Caribbean Show Duet do lat 11 - Julia Partyka i Anna Nozdryn-Płotnicka "Malarze"
  • złoto: 1 miejsce w kategorii Merengue Pary do lat 11 - Nozdryn-Płotnicka Anna, Szejner Aleksander
  • złoto: 1 miejsce w kategorii Salsa Pary do lat 11 - Nozdryn-Płotnicka Anna, Szejner Aleksander
  • złoto: 1 miejsce w kategorii Bachata Pary 12-15 lat - Bednarski Marcel, Nozdryn-Płotnicka Joanna 
  • srebro : 2 miejsce w kategorii Salsa Shine do lat 11 - Anna Nozdryn-Płotnicka
  • srebro: 2 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo 12-15 lat - Anna Nozdryn-Płotnicka i Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo K+K powyżej 16 lat - Oliwia Prus i Luiza Lelińska
  • 6 miejsce w kategorii Salsa Shine do lat 11 - Julia Partyka
  • 8 miejsce w kategorii Caribbean Show Solo do lat 11 - Julia Partyka "Feniks"
  • 8 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo do lat 11 - Anna Lisińska i Dominika Larska
  • 11 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo 12-15 lat - Joanna Nozdryn-Płotnicka
  • 14 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo 12-15 lat - Hanna Cichocka i Julia Partyka
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Shine solo powyżej 16 lat - Luiza Lelińska
  • 22 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo 12-15 lat - Oliwia Prus
  • 33 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo 12-15 lat - Hanna Cichocka


Opolski Festiwal Tańca -Opole - 23.11.2019


  • 2 miejsce w kategorii Salsa Shine Duet Female Debiut - Dominika Larska & Aleksandra Kowalska
  • 1 miejsce  w kategorii Salsa Solo Female Junior Debiut- Nicola Olchowik

  • 2 miejsce w kategorii Salsa Solo Female Junior Debiut - Martyna Niedużak

  • 2 miejsce w kategorii Salsa Solo Female Children Debiut - Dominika Larska

  • 4 miejsce w kategorii Salsa Solo Female Children Debiut - Pola Głogiewicz

  • 5 miejsce w kategorii Salsa Solo Female Children Debiut - Julia Juhno

  • 9 miejsce w kategorii Salsa Solo Female Children Debiut - Oliwia Wiecha


podsumowanie

złoto 59 medali
srebro 40 medali
brąz 25 medali
finały 45wystąpień

razem 169 sukcesów