Wszystko o zajęciach dla dzieci i młodzieży
w Dance Intensive

Fuzja stylów to motyw przewodni Dance Intensive. Jako wielostylowiec opracowałam zajęcia taneczne: Street Jazz, Salsa Fusion, Salsa Jazz, Street Heels, Salsa Burlesque, Women Intensive i inne. Łączę technikę Tańca Jazzowego ze stylami takimi jak Salsa, Bachata, Street, Reggeaton. Studio stawia na maksymalny rozwój indywidualny każdego tancerza. Daje możliwości do odczuwania tańca na własny sposób

Ścieżka rozwoju młodego tancerza

Program nauczania


 1. Ogólne przygotowanie
  Na początku każdy tancerz poznaje zdolności swojego ciała, uczy się trzymania balansu, odpowiedniej postawy, wzmacnia ciało i rozciąga je.
 2. nauka podstawowych kroków
  tancerz uczy się całej bazy kroków charakterystycznej dla danego stylu tanecznego 
 3. wytańczenie
  Po nauce podstawowych kroków, należy je wytańczyć, tak by były ugruntowane w ciele i zapamiętane nie tylko głową, ale też ciałem
 4. ta siła...:)
  Kiedy tancerz potrafi już swobodnie żonglować dostępnymi krokami z danego stylu przychodzi czas na moc, energię, luz, wyraz artystyczny i zabawę.
 5. czas na improwizacje
  Im bardziej zaawansowany tancerz tym bardziej kreatywny się staje w tworzeniu własnego stylu, króków i swojej osobowości w tańcu.
 6. Po przebyciu tych kroków rozpoczyna się właśnie Dance Intensive w pełnej formie.

Caribbean Show: Salsa, Bachta, Merengue


Łączenie trzech stylów Caribbean w krótkiej inscenizacji tanecznej, w której obok tańca bierze udział odpowiednio dobrana muzyka, choreografia i rekwizyty ze scenografią.

Street Jazz & Reggeaton


Technika Tańca Jazzowego, kroki typowe dla street dance i reggeaton oraz muzyka kubańska


Przyjemne zajęcia choreograficzne, na których nauczana jest technika tańca jazzowego, która pomaga przy innych stylach uczonych w Dance Intensive

Zajęcia Indywidualne czy grupowe?


Zajęcia grupowe odbywają się cyklicznie co tydzień. Zajęcia indywidualne są umawiane najczęściej z intencją ułożenia choreografii solo lub duet na zawody

Zawody taneczne

indywidualnie i grupowo


Każda osoba z zespółu tanecznego Dance Intensive wyjeżdża co roku na zawody taneczne Polskiej Federacji Tańca w wystąpieniu grupowym. Choreografie są tworzone w ramach zajeć cotygodniowych.


Tancerze, którzy czują się na siłach, aby wystąpić solo lub w duecie mają przygotowywane choreografie indywidualnie na osobnych dodatkowych spotkaniach z instruktorem.