Wolność w tańcu to motyw przewodni Intensive Dance Studio. Stawiamy na maksymalny rozwój indywidualny każdego tancerza. Daje możliwości do odczuwania tańca na własny sposób

Rodzaje Zajęć

STREET JAZZ

DZIECI I MŁODZIEŻ

 

Zajęcia niesamowicie żywe i energetyczne. Street Jazz jest fuzją pomiędzy stylami współczesnymi typu hip hop, house, jazz a nawet salsa.

 

SALSA SOLO

DZIECI I MŁODZIEŻ

 

Zajęcia salsy solo stawiają przede wszystkim na footwork (pracę stóp), izolacje (niezależne poruszanie ramionami,biodrami,klatką piersiową) , stylizację rąk. Zajęcia bardzo ciekawe otwierają przed tancerzem nowe możliwości ruchowe i rytmiczne.

 

 

WOMEN INTENSIVE

KOBIETY SOLO

 

Zajęcia taneczne dla kobiet. na bazie stylów takich jak salsa czy bachata budujemy swój własny styling, świadomość ruchową i kobiece poczucie ciała

 

     WIĘCEJ

TANIEC SPONTANICZNY

DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI

 

uwalnianie emocji poprzez ruch spontaniczny do różnych specjalnie wyselekcjonowanych utworów muzycznych. Każde zajęcia kończą się relaksacją połączoną z medytacją i oddechem. Postawiona intencja na początku zajęć daje uczestnikom celowość w pracy nad swoim ciałem, myślami i emocjami. W wyniku pracy nad tymi trzema elementami wzrasta energia i samoświadomość ciała. 

 

 WIĘCEJ

TANIEC W CHUŚCIE

BABY&MAMA

 

Zajęcia dla mam noszących swoje dzieci w chustach.Zajęcia te mają na celu kształtowanie świadomości ruchowej dziecka, budowanie wspaniałych relacji z rodzicem, rozwijanie ruchu kreatywnego oraz improwizacji tanecznych. Czeka Was świetna zabawa w duchu empatycznej bliskości.

 

 WIĘCEJ

BABY & MAMA INTENSIVE

DZIECKO 3-6 LAT I RODZIC

 

Zajęcia te mają na celu kształtowanie świadomości ruchowej dziecka, budowanie wspaniałych relacji z rodzicem, rozwijanie ruchu kreatywnego oraz improwizacji tanecznych. Czeka Was świetna zabawa w duchu empatycznej bliskości.

 

 WIĘCEJ

BABY INTENSIVE

DZIECI 3-6 LAT

 

Zajęcia dla przedszkolaków z ruchu kreatywnego i improwizacji tanecznych. Wykorzystanie naturalnego ruchu młodego tancerza do kreacji ich własnego stylu

 

 

 WIĘCEJ

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

SOLO, DUET

Zajęcia indywidualne są realizowane w ramach:

tańca ślubnego, nauki prowadzenia w parze, stworzenia choreografii solo, duet na konkretną okoliczność np.zawody.

 

Zapisy pod nr 608006665

 

WARSZTATY

DLA KAŻDEGO

 

Intensive Dance Studio dziaą bardzo prężnie w zakresie warsztatów dodatkowych zarówno z tańca (Letnie i Zimowe warsztaty taneczne) jak i warsztatów coachingowych (Coaching Kobiecości, Coching zespołów tanecznych, Coaching RodzicielsKI, KOMUNIKACJA Z SERCA)

 

 

 

Ścieżka rozwoju młodego tancerza

Program nauczania


 1. Ogólne przygotowanie
  Na początku każdy tancerz poznaje zdolności swojego ciała, uczy się trzymania balansu, odpowiedniej postawy, wzmacnia ciało i rozciąga je.
 2. nauka podstawowych kroków
  tancerz uczy się całej bazy kroków charakterystycznej dla danego stylu tanecznego 
 3. wytańczenie
  Po nauce podstawowych kroków, należy je wytańczyć, tak by były ugruntowane w ciele i zapamiętane nie tylko głową, ale też ciałem. 
 4. Poczuj to całym ciałem
  Tańczą nie tylko nogi :) Muzykę odczuwa całe ciało, a co za tym idzie także biodra, klatka piersiowa, ramiona, ręce i dłonie, a nawet głowa i twarz
 5. ta siła...:)
  Kiedy tancerz potrafi już swobodnie żonglować dostępnymi krokami z danego stylu przychodzi czas na moc, energię, luz, wyraz artystyczny i zabawę.
 6. czas na improwizacje
  Im bardziej zaawansowany tancerz tym bardziej kreatywny się staje w tworzeniu własnego stylu, króków i swojej osobowości w tańcu.
 7. Po przebyciu tych kroków rozpoczyna się właśnie Dance Intensive w pełnej formie.