O ZAJĘCIACH

 

Wolność w tańcu to motyw przewodni Intensive Dance Studio. Stawiamy na maksymalny rozwój indywidualny każdego tancerza. Daje możliwości do odczuwania tańca na własny sposób

Rodzaje Zajęć

STREET JAZZ

DZIECI I MŁODZIEŻ

 

Zajęcia niesamowicie żywe i energetyczne. Street Jazz jest fuzją pomiędzy stylami współczesnymi typu hip hop, house, jazz a nawet salsa.

 

SALSA SOLO

DZIECI I MŁODZIEŻ

 

Zajęcia salsy solo stawiają przede wszystkim na footwork (pracę stóp), izolacje (niezależne poruszanie ramionami,biodrami,klatką piersiową) , stylizację rąk. Zajęcia bardzo ciekawe otwierają przed tancerzem nowe możliwości ruchowe i rytmiczne.

 

 

WOMEN INTENSIVE

KOBIETY SOLO

 

Zajęcia taneczne dla kobiet. na bazie stylów takich jak salsa czy bachata budujemy swój własny styling, świadomość ruchową i kobiece poczucie ciała

 

    

BACHATA PARY

DOROŚLI

 

To taniec, który łączy, ułatwia nawiązywanie kontaktów, a przede wszystkim jest źródłem radości i dobrego samopoczucia. Uczymy umiejętności prowadzenia i podążania niezbędnego na każdym parkiecie.

TANIEC W CHUŚCIE

BABY&MAMA

 

Zajęcia dla mam noszących swoje dzieci w chustach.Zajęcia te mają na celu kształtowanie świadomości ruchowej dziecka, budowanie wspaniałych relacji z rodzicem, rozwijanie ruchu kreatywnego oraz improwizacji tanecznych. Czeka Was świetna zabawa w duchu empatycznej bliskości.

 

BABY & MAMA INTENSIVE

DZIECKO 3-6 LAT I RODZIC

 

Zajęcia te mają na celu kształtowanie świadomości ruchowej dziecka, budowanie wspaniałych relacji z rodzicem, rozwijanie ruchu kreatywnego oraz improwizacji tanecznych. Czeka Was świetna zabawa w duchu empatycznej bliskości.

 

BABY INTENSIVE

DZIECI 3-6 LAT

 

Zajęcia dla przedszkolaków z ruchu kreatywnego i improwizacji tanecznych. Wykorzystanie naturalnego ruchu młodego tancerza do kreacji ich własnego stylu

 

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

SOLO, DUET

Zajęcia indywidualne są realizowane w ramach:

tańca ślubnego, nauki prowadzenia w parze, stworzenia choreografii solo, duet na konkretną okoliczność np.zawody.

 

Zapisy pod nr 608006665

 

WARSZTATY

DLA KAŻDEGO

 

Intensive Dance Studio dziaą bardzo prężnie w zakresie warsztatów dodatkowych zarówno z tańca (Letnie i Zimowe warsztaty taneczne) jak i warsztatów coachingowych (Coaching Kobiecości, Coching zespołów tanecznych, Coaching Rodzicielski)

 

 

Ścieżka rozwoju młodego tancerza

Program nauczania


 1. Ogólne przygotowanie
  Na początku każdy tancerz poznaje zdolności swojego ciała, uczy się trzymania balansu, odpowiedniej postawy, wzmacnia ciało i rozciąga je.
 2. nauka podstawowych kroków
  tancerz uczy się całej bazy kroków charakterystycznej dla danego stylu tanecznego 
 3. wytańczenie
  Po nauce podstawowych kroków, należy je wytańczyć, tak by były ugruntowane w ciele i zapamiętane nie tylko głową, ale też ciałem. 
 4. Poczuj to całym ciałem
  Tańczą nie tylko nogi :) Muzykę odczuwa całe ciało, a co za tym idzie także biodra, klatka piersiowa, ramiona, ręce i dłonie, a nawet głowa i twarz
 5. ta siła...:)
  Kiedy tancerz potrafi już swobodnie żonglować dostępnymi krokami z danego stylu przychodzi czas na moc, energię, luz, wyraz artystyczny i zabawę.
 6. czas na improwizacje
  Im bardziej zaawansowany tancerz tym bardziej kreatywny się staje w tworzeniu własnego stylu, króków i swojej osobowości w tańcu.
 7. Po przebyciu tych kroków rozpoczyna się właśnie Dance Intensive w pełnej formie.