Sytuacja się zmienia, jednak my tańczymy dalej.

Nie straszne nam są lock downy.  Mając siebie nawzajem - wspaniałą spójną grupę, jesteśmy w stanie przetrwac każdą niedogodność.

 

Otwieramy dla was możliwość kontynuacji zajęć tanecznych w formie on line.

 

Pomoc instruktora

dostęp do informacji zwrotnych

 

dla tancerzy Intensive Dance Studio 

 

Jestem do waszej dyspozycji praktycznie non stop (no może po czasem gdy śpię:). Jestem gotowa do pomocy, udzielania wskazówek i stałej informacji zwrotnej. Dlatego jak tylko macie potrzebę zachęcam do kontaktu przez what app dzięki czemu łatwiej będzie nam wymieniać się filmami i informacjami zwrotnymi z zadanych zadań domowych.

 

Anna Tarka • Czwartek 15:50-16:20 (18.03 oraz 25.03)
  Baby&Mama zajęcia dla przedszkolaków z rodzicami. 
 • czwartek godz. 16:30-17:10 (18.03 oraz 25.03)
  Salsa od podstaw dla młodszych grup (MINI INTENSIVE) oraz dla kobiet całkiem od podstaw - mamusie macie okazję poćwiczyć razem ze swoimi córkami :)
 • czwartek godz. 17:20-18:20 (18.03 oraz 25.03)
  rozwój i świadomość ciała - choreografie Street Jazz dla grupy każdego. Zajęcia odbędą się 2xpo 30 min. Będziemy się łączyć na zoomie 2 razy ze względu na ograniczenia platformy.
  Osoby, które chcą dołączyć do zamkniętej grupy proszone są o kontakt na what app 608006665
 • czwartek godz. 18:30-19:30 (18.03 oraz 25.03)
  Salsa Lady Styling dla grup, które kontynuują naukę oraz dla grup średnio zaawansowanych w tym zarówno kobiety jak i młodzież. Choreografie będą dopasowane do waszych potrzeb. Zajęcia odbędą się 2xpo 30 min. Będziemy się łączyć na zoomie 2 razy ze względu na ograniczenia platformy.

Live na ZOOMie

zajęcia online na żywo dla każdego


Z zajęć na żywo można skorzystać wchodząc na naszą platformę ZOOM o konkretnej porze zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć, który publikujemy tu na stronie. Audycje będą relacjami na żywo, w których tancerze będą mogli uczestniczyć w czasie rzeczywistym, zadawać pytania i mieć kontakt z instruktorem.


Najlepiej jest zainstalować Zoom na komputerze (udział w zajęciach z pozycji telefonu komórkowego jest mało wygodny). Jest też opcja, która sprawdza się fantastycznie - podpięcie laptopa do TV za pomocą kabla HDMI - wtedy możecie się cieszyć dużym obrazem :) Proszę też ściągnąć aplikację zoom z wyprzedzeniem by nie organizować tego chwilę przed zajęciami (takie kwestie mogą niepotrzebnie stresować zarówno rodzica jak i małego tancerza:)

 W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt 608006665. 


Linki do platformy zoom

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/3711298034?pwd=ekE5bzBqUXNYamRIZnFzZjJRdkFGZz09

Meeting ID: 371 129 8034

hasła zostaną przesłane bezpośrednio do tancerzy Intensive Dance Studio za pośrednictwem grup zamkniętych what app. Osoby nowe chcące wziąć udział w zajęciach proszone są o kontak na what app 608 006 665, lub po prostu telefoniczniecennik zajęć - pojedyncze wejście
(dla osób bez aktywnej umowy uczestnika zajęć intensive dance studio)


 • Baby&Mama zajęcia dla przedszkolaków z rodzicami.  30min - 11zł
 • Salsa od podstaw dla młodszych grup (MINI INTENSIVE) oraz dla kobiet całkiem od podstaw . 40min - 15zł
 • rozwój i świadomość ciała - choreografie Street Jazz dla grupy każdego. 60min - 25zł
 • Salsa Lady Styling dla grup, które kontynuują naukę oraz dla grup średnio zaawansowanych w tym zarówno kobiety jak i młodzież. 60min - 25zł


płatność przelewem przed zajęciami - nr konta w zakładce kontakt 

konieczne są zapisy mailowe na adres biurodanceintensive@gmail.com lub przez telefon/what app 608 006 665

Nie zwalniamy!

Mamy Plan by sprostać wyzwaniu

 

To, że potrzebujemy się dostosować do nowych realiów wymaga od nas szybkiej nauki, myślenia poza schematami i współpracy. Jak widzicie mamy plan, by sprostać temu wyzwaniu.

 

Dziękujemy kochani, że jesteście z nami! Siedzenie w domu nie musi być nudne! zawsze możemy razem potańczyć

 

Życzymy Wam dużo siły w tym czasie