W czasie, gdy w naszym społeczeństwie zmuszeni jesteśmy odizolować się od siebie nawzajem, od codzienności i na nowo tworzymy schemat życia codziennego, wkraczamy MY z głowami przepełnionymi kreatywnością ruchową.

 

Powołaliśmy do życia Intensive Dance Studio Online.

 

W pocie czoła pracujemy by przenieść się do waszych domów za pośrednictwem Internetu. Zaplanowaliśmy dla Was i/lub Waszych dzieci zajęcia na You Tube

(w prywatnych linkach) oraz relacje na żywo.

Linki na You Tube

kontynuacja programu tanecznego


Choreografie i techniczne omówienie materiału, które dostajecie w linkach prywatnych na You Tube stanowią zadania domowe i kontynuację programu, który jest realizowany na zajęciach stałych. Linki są wysyłane drogą what App. Jeżeli, któreś z Państwa nie otrzymuje w/w linków proszę o bezzwłoczny kontakt. Linki na You Tube dotyczą wszystkich tancerzy Intensive Dance Studio oraz tancerzy Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim.

Pomoc instruktora

dostęp do informacji zwrotnych

 

dla tancerzy Intensive Dance Studio oraz tancerzy GOK Tarnów Opolski

 

Jestem do waszej dyspozycji praktycznie non stop (no może po czasem gdy śpię:). Jestem gotowa do pomocy, udzielania wskazówek i stałej informacji zwrotnej. Dlatego jak tylko macie potrzebę zachęcam do kontaktu przez what app dzięki czemu łatwiej będzie nam wymieniać się filmami i informacjami zwrotnymi z zadanych zadań domowych.

 

Anna Tarka

Zawsze w każdy

 

 • wtorek godz.11:00,
  Baby&Mama zajęcia dla przedszkolaków z rodzicami . spotkania wyjątkowo na platformie Facebook @krainamarzenopole 
 • środę godz.10:30
  Baby&Mama zajęcia dla przedszkolaków z rodzicami 
 • czwartek godz. 18:00
  Salsa od podstaw dla młodszych grup oraz dla kobiet całkiem od podstaw - mamusie macie okazję poćwiczyć razem ze swoimi córkami :)
 • Piątek godz. 15:00
  Street Jazz dla grupy dziewcząt z Głubczyc.
  Osoby, które chcą dołączyć do zamkniętej grupy proszone są o kontakt na what app 608006665
 • piątek godz. 18:00
  Salsa Lady Styling dla grup, które kontynuują naukę oraz dla grup średnio zaawansowanych z Opola i Głubczyc
 • Dodatkowo będą prowadzone zajęcia z bachaty solo z Martyną Janiec - terminy będą podawane w planie zajęć na kolejny tydzień zawsze w niedzielę.

Live na Facebooku

zajęcia online na żywo dla każdego


Oto czas na wspólne roztańczenie kroków (są to inne choreografie niż na You Tube i stanowią dodatek do materiału, który otrzymujecie w linkach prywatnych).


Z zajęć na żywo można skorzystać wchodząc na naszą platformę Facebook  @IntensiveDanceStudio o konkretnej porze zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć, który publikujemy zawsze w niedzielę na naszym FB. Staramy się, aby grafik był co tydzień taki sam, jednak czasem wypadają rożne kwestie np. Święta Wielkanocne dlatego grafik jest nieco zmieniony. Obserwujcie naszą stronę na bieżąco.Audycje będą relacjami na żywo, w których tancerze będą mogli uczestniczyć w czasie rzeczywistym lub być z nami w dogodnej chwili.


Nie zwalniamy!

Mamy Plan by sprostać wyzwaniu

 

To, że potrzebujemy się dostosować do nowych realiów wymaga od nas szybkiej nauki, myślenia poza schematami i współpracy. Jak widzicie mamy plan, by sprostać temu wyzwaniu.

 

Dziękujemy kochani, że jesteście z nami! Siedzenie w domu nie musi być nudne! zawsze możemy razem potańczyć

 

Życzymy Wam dużo siły w tym czasie