Baby & Mama Dance Intenisve

BABY&MAMA DANCE INTENSIVE
Taneczne zajęcia Malucha z Rodzicem


WSTĘP


Widzę, że mało czasu rodzice spędzają ze swoimi dziećmi... Obserwuję, że dzieci potrzebują więcej kontaktu z rodzicem niż z tabletem czy komputerem. W dzisiejszych czasach rodzice więcej czasu poświęcają na wymyślne zabawki, które niejako zajmą się dzieckiem.

Pytanie: "Jaką zabawkę dokupić by pokoik dziecięcy miał już wszytsko co trzeba?"

Odpowiedź: "Wyrzucić zabawki, wstawić rodzica do pokoju".

Cały czas w gonitwie. Ile czasu, ale takiego w 100% przeznaczasz na bycie ze swoim dzieckiem? Chodzi o taki czas bez zerkania ukradkiem na telefon, czas kiedy nie stoisz w kuchni... Taki czas, że jesteście tylko wy razem i nic poza wami. Prawda...Niemożliwe...Zapytaj się siebie "kiedy ostatnio wyszłam z domu na spacer z dzieckiem bez telefonu". Odpowiedź zachowaj sobie.KIM JESTEM


Anna Tarka. Jestem psychologiem społecznym, coachem, instruktorem tańca oraz promotorką świadomego rodzicielstwa. Przede wszystkim jestem człowiekiem, który ma głęboką empatię i chęć pomocy innym ludziom. Skoro mam predyspozycje do tego by pomóc ludziom w obecnych czasach, to chcę zrobić wszystko by się to udało. Stąd moja propozycja zajęć. Chcę mieć dostęp do ludzi, którzy potrzebują takiego wsparcia.Wychodzę na przeciw właśnie tej dziecięcej potrzebie bycia z rodzicem.


ZAJĘCIA


Stworzyłam swój własny program do pracy z dziećmi przedszkolnymi. Od 12 lat pracuję w przedszkolach prywatnych na terenie miasta Opole prowadząc zajęcia z ruchu kreatywnego i improwizacji tanecznych oraz pracy nad emocjami. Kiedyś w Tarnowie Opolskim i w Głubczycach na zajęcia przyszli rodzice z dziećmi i zamiast sadzać ich przed salą poprosiłam by weszli do środka i pobawili się razem z nami. I tak małymi krokami zaczęłam budować nowy program do pracy z dziećmi i rodzicami. To jak nawiązywali ze sobą relację było niesamoite. Totalna radość dzieci i rodziców. Serce rosło. I teraz postanowiłam realizować te zajęcia także w Opolu.


Na czym polegają?


Zajęcia, które oferuję, to wspólna zabawa z rodzicem w oparciu o ruch, muzykę, taniec spontaniczny oraz totalną kreatywność uczestników. Ruch jest oparty o naturalne zdolności dziecka. Zawsze pracuję w taki sposób by dostosować się do grupy, która aktualnie przychodzi na zajęcia. 


DLA KOGO ZAJĘCIA


rodzic plus dziecko w wieku 2- 6 lat


KIEDY


piątki zaczynając od marca 2021


startujemy 5 marca 2021 - piątek.


GDZIE


sala taneczna w budynku gdzie mieści się "Hip Hop Buda", ul. Torowa 4, Opole


GRAFIK


17:45 - 18:15 - Baby and Mama - zajecia dla maluszków od 2 do 6 lat razem z rodzicem - budowanie relacji poprzez ruch.


UBIÓR


baby & Mama

wygodny dres, skarpetki, dla dzieci skarpetki z antypoślizgową podeszwą lub miękkie baletki. 


CENNIK


pierwsze zajęcia 5 marca 2021 w piątek - zajęcia otwarte  - bezpłatne :)


pojedyncze wejscie dla rodzica i dziecka - 30 min - 35 zł

4 spotkania w miesiącu po 30 min każde, dla rodzica i dziecka -  płatne z góry - 120 złZAPISY


Konieczne są zapisy mailowe na adres komunikacjazserca@gmail.com, w treści proszę podać imię, nazwsko, nr kontaktowy, rodzaj wybranych zajęć. Jeżeli wybrane zajęcia to Baby & Mama to także imię i wiek dziecka. Każda osoba zapisująca się powinna otrzymać maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisów i z formularzem do wypełnienia i przyniesienia w dniu zajęć. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na pojemność sali do 15.

Anna Tarka

Instruktor

 

Jestem z wykształcenia psychologiem i słuchanie innych to moja pasja. Wspaniale jest słuchać dzieci, kiedy spotykam się z nimi na zajęciach  i opowiadają różne historie, które ich pasjonują. Każde chce być zauważone, chce się pochwalić nową sukieneczką czy autkiem. Chcą być docenione i tak też je traktuję… z szacunkiem.

Od 13 lat realizuję zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych. Posiadam dyplom Instruktora Tańca Jazzowego (uzyskany po 2 letnim kursie, który odbył się w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, Ministerstwo Kultury i Sztuki). Jestem z wykształcenia Psychologiem oraz dodatkowo ukończyłam szkolenia z zakresu Coachingu w Coaching House w Katowicach. Na dzień dzisiejszy prowadzę własną działalność gospodarczą Dance Intensive, szkołę tańca.