Baby&Mama Intensive

BABY&MAMA DANCE INTENSIVE
Taneczne zajęcia Malucha z Rodzicem z elementami języka angielskiego.


Zajęcia te mają na celu kształtowanie świadomości ruchowej dziecka, budowanie wspaniałych relacji z rodzicem, rozwijanie ruchu kreatywnego oraz improwizacji tanecznych. Czeka Was świetna zabawa w duchu empatycznej bliskości.


dla kogo: Dzieci w wieku 2,5-6 lat wraz z rodzicem

kiedy: każda środa począwszy od 20 listopad 2019 

godzina: na chwilę obecną jest jedna grupa - 17:00-17:40 

gdzie: Sala na dole Żłobek Bajkowo, ul.Sienkiewicza 17 w Opolu

instruktor: Anna Tarka, dyplomowany instruktor tańca,12 lat doświadczenia w pracy z dziećmi

zapisy: biurodanceintensive@gmail.com

cena karnetowa:

60 zł - 4 spotkania
20 zł - 1 spotkanie.
Rodzic tańczy za darmo :)
ważność karnetu 4 tygodnie

za zajęcia można płacić na konto  dane podane są w zakładce kontakt -  konto 

jak się ubrać: dzieci w kapciach lub skarpetkach, wygodne ubrania w których można się turlać po podłodze :) Rodzic w skarpetkach i wygodnych ubraniach

Anna Tarka

Instruktor

 

Jestem z wykształcenia psychologiem i słuchanie innych to moja pasja. Wspaniale jest słuchać dzieci, kiedy spotykam się z nimi na zajęciach  i opowiadają różne historie, które ich pasjonują. Każde chce być zauważone, chce się pochwalić nową sukieneczką czy autkiem. Chcą być docenione i tak też je traktuję… z szacunkiem.

Od 12 lat realizuję zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych. Posiadam dyplom Instruktora Tańca Jazzowego (uzyskany po 2 letnim kursie, który odbył się w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, Ministerstwo Kultury i Sztuki). Jestem z wykształcenia Psychologiem oraz dodatkowo ukończyłam szkolenia z zakresu Coachingu w Coaching House w Katowicach. Na dzień dzisiejszy prowadzę własną działalność gospodarczą Dance Intensive, szkołę tańca.