Baby & Mama Dance Intenisve

BABY&MAMA DANCE INTENSIVE
Taneczne zajęcia Malucha z Rodzicem z elementami języka angielskiego.


Zajęcia te mają na celu kształtowanie świadomości ruchowej dziecka, budowanie wspaniałych relacji z rodzicem, rozwijanie ruchu kreatywnego oraz improwizacji tanecznych. Czeka Was świetna zabawa w duchu empatycznej bliskości.


dla kogo: Dzieci w wieku 2,5-6 lat wraz z rodzicem


instruktor: Anna Tarka, dyplomowany instruktor tańca,13 lat doświadczenia w pracy z dziećmi

zapisy: biurodanceintensive@gmail.com

kiedy: tworzymy grupę. Kiedy będzie nas przynajmnije 5 to startujemy w piątki 16:45-17:25 (40 min)

jak się ubrać: dzieci w kapciach lub skarpetkach, wygodne ubrania w których można się turlać po podłodze :) Rodzic w skarpetkach i wygodnych ubraniach

Anna Tarka

Instruktor

 

Jestem z wykształcenia psychologiem i słuchanie innych to moja pasja. Wspaniale jest słuchać dzieci, kiedy spotykam się z nimi na zajęciach  i opowiadają różne historie, które ich pasjonują. Każde chce być zauważone, chce się pochwalić nową sukieneczką czy autkiem. Chcą być docenione i tak też je traktuję… z szacunkiem.

Od 13 lat realizuję zajęcia taneczne dla wszystkich grup wiekowych. Posiadam dyplom Instruktora Tańca Jazzowego (uzyskany po 2 letnim kursie, który odbył się w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, Ministerstwo Kultury i Sztuki). Jestem z wykształcenia Psychologiem oraz dodatkowo ukończyłam szkolenia z zakresu Coachingu w Coaching House w Katowicach. Na dzień dzisiejszy prowadzę własną działalność gospodarczą Dance Intensive, szkołę tańca.